منو

قوانین سایت پاکت سازی

ضمن تشکر از انتخاب فروشگاه اینترنتی پاکتسازی، از آنجا که استفاده از این سایت به هر شکل به معنای قبول شرایط مندرج در بخش قوانین پاکتسازی است، تقاضا می شود آن را به دقت مطالعه فرمایید.

تعاریف

در این بخش واژه هایی که در متن قوانین مورد استفاده قرار می گیرند، تعریف می شوند.

 فروشگاه: فروشگاه اینترنتی پاکتسازی

سایت: وب سایت فروشگاه اینترنتی پاکتسازی به آدرس www.pakatsazi.com  

محتوای سایت: شامل قیمت، متن، عکس، فیلم و مشخصات فنی پاکتها یا کلیه مقالات و اخبار درج شده در سایت می باشد.

 کاربر: هر فردی که از طریق اینترنت وارد سایت پاکتسازی شده باشد، کاربر تلقی می شود.

 عضو: کاربری که فرم عضویت فروشگاه را تکمیل نموده باشد.

مشتری: عضوی که از فروشگاه خرید می نماید.

 سفارش: پاکت یا پاکتهایی که مشتری انتخاب و قصد خرید آنها را اعلام می نماید.

 پاکت : به کلیه محصولات ما که نمونه آنها در سایت، موجود است و بدنه آنها اشکال مختلف دارد، پاکت گفته می شود.

رویه یا سطح : بدنه هر پاکت از دو وجه تشکیل می شود که به هر کدام از آنها، رویه یا سطح گفته می شود.

گاست : قسمتی از پاکت که باعث افزایش گنجایش آن می گردد.

لایه : هر سطح پاکت از دو یا چند لایه مختلف مانند پلی اتیلن، پلی استر، کاغذ کرافت، کاغذ سفید، آلومینیوم و… تشکیل شده است.

 ضخامت : هر لایه و سطح تشکیل دهنده پاکت ضخامت مخصوص به خود را دارد و با واحد میکرون اندازه گیری می شود.

پاکتهای جعبه باز : به پاکتهای باقیمانده در انبار که تعداد آنها محدود و در برخی موارد، ممکن است دارای اشکالات فنی جزئی مانند پانچ گاست- که فقط در ایستادن پاکت تاثیر دارد و نه در کیفیت کلی آن- ، شیار آسان بازشو- که ممکن است بجای دو طرف پاکت فقط در یک طرف آن موجود باشد- و مواردی از این قبیل باشند.

ایجاب و قبول سفارش

مشابه محیط فیزیکی، در محیط الکترونیکی نیز هر گونه داد و ستدی که انجام می گیرد، نشان دهنده وقوع یک عقد یا قرارداد می باشد. عقد یا قرارداد مطابق ماده 183 قانون مدنی عبارتست از اینکه ” یک یا چند نفر در مقابل یک یا چند نفر دیگر تعهد بر امری نمایند و مورد قبول آنها باشد ” ؛ بر همین اساس قرارداد آنلاین نیز قراردادی است که از طریق “داده پیام” منعقد می گردد.

ایجاب، پیشنهاد انجام یک معامله به شخص دیگر است بطوریکه اگر پیشنهاد مزبور مورد قبول واقع گردد، عقد منعقد می گردد. قبول نیز عبارتست از اعلام رضایت به ایجاب ابزار شده برای انعقاد قرارداد. بنابراین هنگامی که ایجاب و قبول از طریق داده پیام انجام گیرد، یک قرارداد آنلاین منعقد شده است، لذا هنگامیکه مشتری سفارش خود را نهایی می نماید در واقع قرارداد منعقد شده است و ملزم به پرداخت وجه آن می باشد. توجه نمایید که صرف ایجاب برای ایجاب کننده تعهدی بوجود نمی آورد و وی می تواند ضمن ایجاب، مدت زمانی که در آن پیشنهاد پابرجاست یا سایر شروط را مشخص نماید.

قیمتهای اعلام شده مقطوع نمی باشد و با توجه به شرایط نوسانات ارز ممکن است قیمت ها تغییر کند، برای اطلاع از قیمت نهایی پیش از سفارش از طریق سایت، تماس تلفنی یا سایر روش های دیگر که در سایت اعلام می شود قیمت استعلام شود و سفارش از طریق سایت به منزله پذیرش قیمت اعلام شده است.

ثبت هر گونه سفارش به منزله آگاهی و قبول قوانین سایت بوده و لذا مشتری موظف است قبل از هر گونه ثبت سفارش این قوانین را به دقت مطالعه و در صورتیکه با آنها موافق است، سفارش خود را ثبت نماید.

کاربران برای خرید از سایت باید دارای سن قانونی (18 سال تمام) بوده یا از طریق والدین یا قیم قانونی خود اقدام به خرید از سایت نمایند.

کالا هایی که دیده ایید !
فیلتر بر اساس شهر محصول
فروشگاه اینترنتی پاکت سازی
فیلتر بر اساس شهر محصول
تماس با ما
شما این محصولات را انتخاب کرده اید0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

فروشگاه اینترنتی پاکت سازی